7/24 Canlı Destek

Döviz kuruna göre online alışveriş yapıp, kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmak isterseniz, paykasa euro bakiyesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Paykasa Nedir?

Paykasa, 16 haneli pin kodundan oluşan, daha önce çok yaygın olarak kullanılan bir ön ödemeli kart türüne benzeyen, içerisinde euro bakiyesi olan bir ön ödemeli sanal karttır. İçerisindeki bakiyeler özel olarak üretilemediği için standart kart bakiyeleri 10, 20, 50, 100, 150, 250 tek kart bakiyesi olarak satılmaktadırlar. Tek kullanımlık bir kart olan paykasa kart, kullanılan sitede kartın bakiyesini girmenize gerek kalmadan sadece 16 haneli tek kullanımlık koduyla işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Siz Paykasa Bayi misiniz?

Sitemiz Limited şirket bünyesinde K.K.T.C. üzerinden hizmet vermektedir. Resmi PAYKASA BAYİ olarak satış yapmaktadır.

Nerelerde kullanabilir veya Paykasa logosu nedir?

Kullanmak istediğiniz site paykasa sistemini entegre ettiyse kullanabilirsiniz. Unutmayın kullandığınız site şirket statüsün de olmak zorundadır. Paykasa sistemi yanlızca resmi şirketi olan sitelere entegre edilmektedir. Örnek paykasa logosu sağ tarafta yer almaktadır.

Kullanım Süresi veya Bloke Olabiliyor mu?

Paykasa kartların 1 Yıl kullanım süresi bulunmaktadır. Kartın 3 defa hata girilmesi nedeniyle bloke olma durumu mevcuttur. Sistem her kartı bloke etmez, sadece aşırı deneme yapılan kartları veya güvenlik işlemlerine takılan kartlaır bloke etmektedir. Kart bloke durumları çok nadir görülmektedir.

Paykasa Kartın Avantajı Var mı?

Kullanmak istediğiniz sitede kartın bakiyesini girmenize gerek kalmadan standart olarak aldığınız bakiyeyi direk kart numarası girerek hesabınıza yansıtabilirsiniz. Yanlış girilen kart tutarı nedeniyle yaptığınız işlemlerden zarar etmemiş olursunuz. Kullandığınız sitede eğer para birimi EURO dışında olan bir döviz kuruysa, hesabınıza EURO kurunun güncel döviz kuru karşılığı geçmektedir.

Neden Paykasa Kullanmalıyım?

Sadece anlaşmalı olduğu sitelerde kullanabileceğiniz paykasa cardlar, 16 haneli pin kodundan oluşan içerisinde sadece belli miktarlarda euro bakiyesi bulunan bir çeşit sanal kredi kartı türü gibidir.

İçerisinde bulunan bakiyenizle kimlik veya kişisel bilgilerinizi harcama yapıcağınız siteye vermeden işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır.

- Tek Kullanımlık Bakiyeler.
- Euro Bakiyesi.
- Sadece 16 Haneli Kart No.

Ödeme Kartları Nasıl Satın Alınır?

Sadece 4 adımda bayi güvencesinde kart satın alabilirsiniz.
Aşağıdaki ön bilgilendirme yazısını okuduktan sonra canlı destek hattımıza başvurunuz.

Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.