7/24 Canlı Destek

İnternet üzerinden yapılan alışveriş, facebook oyun, google play kredi (vb.) ödeme harcamaların da, kredi kartı, banka kartı veya telefon faturanızla yaptığınız işlemler sürekli tekrar tekrar ödeme çekip zamanınızı ve paranızı elinizden alabilir!

Otopay sistemi tam olarak yapacağınız tüm ödemeler de gizlilik ve ihtiyacınız kadar bakiye sunmaktadır!

Otopay Nedir?otopay logo

Otopay card, 19 haneli pin kodu ve güvenlik numarasından oluşan içerisinde 10, 20, 50, 100, 250 EURO bakiyeleri bulunan tek kullanımlık ön ödemeli sanal kart numaralarından oluşmaktadır. Tek seferlik işlemlerde ihtiyacınıza uygun olan bakiyeyi seçip işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Otopay Kullanım Süresi Var mı? | Tek Seferde mi Kullanmak Zorundayız?

Almış olduğunuz otopay kartınızı sitenizde kullanırken 19 haneli pin kodu, güvenlik kodu ve kartın değerini yazmanız gerekmektedir. Sadece tek seferlik işlem yapma hakkınız olduğundan içerisindeki bakiyeyi tam olarak yazmanız gerekir. Kart kullanıldıktan sonra, tekrar işlem yapılamaz. Bu nedenle örneğin; 10 euro bakiyesi olan kartı 5€ ayrı 5€ ayrı olarak kullanamazsınız. Bu gibi işlemler için diğer kart seçeneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Otopay Gerçek Kart mıdır? | Kredi Kartı veya Banka Kartı Geçen Yerler de Uygun Mu?

Satın almış olduğunuz otopay kartlar için kart kelimesi, sanal olarak üretilmiş pin kodları yani sanal kart olarak kullanılmaktadır. Gerçek bir kredi kartı değildir. Sadece otopay anlaşması olan siteler de kullanabilirsiniz. Anlaşması olmayan siteler de veya yasal olmayan siteler de kullanmaya çalışmanız dan doğacak sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır.

Siteniz Otopay Nasıl Satıyor? | Otopay Bayisi mi siteniz?

Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler resmi bayi güvencesi altındadır. Kartların herhangi bir nedenle sorunlu olması halinde gerekli araştırmalar talep etmenizden itibaren başlayacaktır. 7/24 destek veren operatörlerimiz sizlere daima hızlı ve güvenilir hizmet sunacaktır. Sitemizden kart satın almak için canlı destek sayfamız veya kart satın alma sayfamıza göz atabilirsiniz.

Ödeme Kartları Nasıl Satın Alınır?

Sadece 4 adımda bayi güvencesinde kart satın alabilirsiniz.
Aşağıdaki ön bilgilendirme yazısını okuduktan sonra canlı destek hattımıza başvurunuz.

Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.