7/24 Canlı Destek

Sitemiz her ne kadar yeni olsada firmamız 2012 yılında KKTC Girne’de ön ödemeli kart satışı yapmak üzere kurulmuş ve ukash pin kodlarını resi bayi kalitesinde satmaya başlamıştır. Firmamız üzerinden aldığınız tüm ukash kartlar kurumsal ve resmi bayi güvencesinde olmaktadır.

Elmakart Logo Neden Biz ?

Sitemiz bireysel olarak değil kurumsal olarak satış yapmakta ve destek vermektedir. Sitemiz üzerinden alıcağınız tüm ukash pin kodları firma güvencesi altında korunmaktadır.

Sitemiz alanında 7/24 satış yapan tek firmadır. Kurulduğumuz günden beri müşterilerimize skype, canlı destek ve cep numaralarımız üzerinden satış ve destek vermekteyiz.

Ukash sistemini kullanmaya başlamak için yapmanız gereken şey ise, ukash bayi sitemizde, basit adımlarla, istediğiniz miktarda krediyi satın almak olacaktır. Güvenlik açısından hiçbir sorun yaşamayacağınız bu ukash bayimizde, belirleyeceğiniz miktarda ukash satın alabileceksiniz. Yüklemek istediğiniz miktarda krediyi seçip, banka hesaplarımızdan herhangi birine ödeme yapmalısınız. Ödemeniz onaylandığında, dakikalar içerisinde ukash pin kodunuz sms olarak size ulaştırılacaktır.

Online alışverişin keyfini, binlerce farklı noktada, güvenilir ve kolay bir biçimde yaşamaya başlayabilirsiniz. Ukash yetkili bayilerinde bulabileceğiniz hizmetler bunlarla da sınırlı olmamaktadır. İstediğiniz her an hizmet alabileceğiniz, konusunda uzman kişiler sayesinde sorunsuz bir satın alma işlemini kısa süre içinde gerçekleştirebileceksiniz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde ise, problemleriniz çözebileceğiniz bir destek ekibi hattın diğer ucunda, sizlere yardım edebilmek için hazır bekliyor olacaktır.

Ödeme Kartları Nasıl Satın Alınır?

Sadece 4 adımda bayi güvencesinde kart satın alabilirsiniz.
Aşağıdaki ön bilgilendirme yazısını okuduktan sonra canlı destek hattımıza başvurunuz.

Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.