7/24 Canlı Destek
** DİKKAT! KART BOZDURMA GEÇİÇİ BİR SÜRE YAPILMAMAKTADIR **
** BOZUM İŞLEMLERİ SADECE MEVCUT MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN VERİLECEKTİR **


İşlemler Nasıl Yapılır?

Sitemiz üzerinden satışı yapılan ön ödemeli kartlar sadece bizden alındığı taktirde (aksi belirtilmedikçe) bozum işlemi yapılabilmektedir.

Bozum işlemi yapılabilir olan tüm ön ödemeli kartlarda bozdurmak istediğiniz miktarı canlı destek görevlisine bildirirsiniz ve operatör güncel bozum kurumuzu size bildirir kabul etmeniz halinde, kodlarınız iptal işlemine tabi (30-120dk)tutulur.

İşlemlerin bitmesi halinde size uygun ödeme yöntemiyle anlaşılan kur üzerinden ödemeniz hesabınıza gönderilir.


Astropay Bozdur

Astropay sanal kredi kartı benzeri olarak tasarlanmış, içerisinde dolar bakiyesi olan bir tür sanal kredi gibidir. İçerisindeki bakiyeyi tek seferde veya birden fazla seferde kullanabilirsiniz. Kart çoklu hatalı deneme sayısı yüksek olmadığı sürece bloke olmamaktadır. Bozdurmak istediğiniz miktarı canlı destek operatörlerimize bildirmeniz halinde, gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.


Paykasa Bozdur

Paykasa ön ödemeli kart, işleyiş olarak sanal kart gibi ve aynı zamanda tasarım olarak benzerlik içermemektedir. Sadece 16 haneli pin kodu ve bakiye miktarından oluşmaktadır. Tek kullanımlık olarak sunulan çeşitli kart bakiyeleri euro döviz kurunu kullanmaktadır. Bozdurmak istediğiniz miktarındanrı canlı destek operatörlerimize bildirmeniz halinde, gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.


Otopay Bozdur

Otopay ödeme sistemi, diğer ön ödemeli kart türlerinden farklı olarak 19 haneli pin kodu ve güvenlik numarasından oluşmaktadır. Sadece anlaşmalı olduğu yerlerde geçerli olan otopay kartlar belli miktarlarda euro bakiyesi içermektedir. Bozdurmak istediğiniz miktarı canlı destek operatörlerimize bildirmeniz halinde, gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Ödeme Kartları Nasıl Satın Alınır?

Sadece 4 adımda bayi güvencesinde kart satın alabilirsiniz.
Aşağıdaki ön bilgilendirme yazısını okuduktan sonra canlı destek hattımıza başvurunuz.

Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.