ukash-bayi-elmakart Elmakart, ukash bayi bünyesinde sizlere hizmet vermek için kurulmuş bir sistemdir. En ucuz ukash kartları güvenli ve yasal olarak satmayı kendine ilke edinen elmakart ile en 24 saat online ukash kart satın alabilirsiniz.

Günümüzde artık ürünlerin alım ve satım şekli de değişmektedir. Teknolojinin getirdiği yenilikler ve değişiklikler sayesinde bizler de bu yeni sisteme ayak uydurmalıyız daha doğrusu ayak uydurmak zorundayız. Aslında bu bizler için bir eziyet değil tam tersine yaşamımızı kolaylaştıracak bir yoldur. Ama aklınızda birtakım sorular vardır kredi kartım yok ya da kredi kartıyla internetten alışveriş yapmak ne kadar güvenilir diye. Bu konuda haklı olarak sizler için en iyi alışveriş yapabileceğiniz yol ukash kartları kullanmak. Bütçenize en uygun ukash kart seçenekleriyle ukash satışı yapan web sitemizden ukash bayi kalitesinde kartlarınızı temin edebilirsiniz.

Ukash elmakart ile daha ucuz daha güvenli ve daha ekonomik.

14 Ekim 2013
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.