ukash-pin-satis Güvenlik, insan için en değerli olgudur. Sağlıkta güvenlik, parada güvenlik, alışverişte güvenlik… Yani hayatın her noktasında, insanlar güven duyacakları bir sığınma noktası ararlar. Teknolojinin gelişmesi, insan hayatına pek çok olumlu katkılarda bulunmuştur. Ancak her güzel şeyin maalesef olumsuz yanları da bulunmaktadır ki teknoloji de bunların içerisine dahil olan konulardan birisidir. Teknoloji, insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştirmiş olup, insanları online alışverişe yönlendirmiştir. Online alışverişin avantajları da, insanları internetin, güvenliksiz alışverişin içerisine çekmiştir.

Teknoloji güzellikle yayan bir olgudur esasında. Ancak teknolojinin art niyetli insanların eline geçmesi, insanların mağduriyet yaşamasına neden olmuştur. Öyle ki insanlar internetten alışveriş yaptıklarında, kredi kartı bilgilerini paylaşma zorunluluğunda bırakılmışlar ve art niyetli hacker kişilikler de, güvenlik bilgilerini alarak insanları maddi ve manevi açıdan zora düşürmüştür. İnternetten alışveriş yapanların sayısı gün geçtikçe artmakta ve bu da insanları güvenli ödeme sistemlerinin arayışına sürüklemektedir. Ukash satışı da bu noktada bir hayli artmıştır. Ukash kart denildiğinde, eskiden pek az insan bu konu hakkında bir şeyler söyleyebilirken, şimdilerde ukash kart denildiğinde, binlerce hatta on binlerce insanın ukash kart hakkında her şeyi bildiğini görebiliriz.

Ukash kart satışı günden güne artarken, ukashın avantajlarından bahsetmemek de olmaz. Ukash kart 19 haneli pin koduna sahip bir ödeme sistemidir. İstenilen doğrultuda, kartın içerisinde para nakit olarak geri çekilebilmektedir.

16 Mayıs 2014
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.