ukash-neler-yapilir Bildiğiniz gibi her geçen gün internettin bize sağladığı faydalar artmaktadır. Dolayısı ile internetin yaşamımızdaki önemi de ön plana çıkmaktadır. İnsanlar interneti artık sadece bir bilgi aracı olarak değil aynı zamanda zorunlu ihtiyaçlarını gidermek için bile kullanabilmektedir. Online alışveriş bu durumun kolaylaşmasında oldukça yardımcı olmuştur. İnsanlar online alışveriş yaparak ihtiyaçlarını karşılayabilmiştir. Fakat online alışveriş yaparken dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü hacklenme ihtimali her zaman için mevcuttur. Tabi güvenlik önlemleri almanın sağladığı yararlarda oldukça fazladır. Örneğin internetten alışveriş yaparken Ukash kartı tercih etmek çok daha yararlı olacaktır. Ukash hakkında bilgi almak için internette küçükten bir araştırma yaptığınızda bile pek çok site ile karşılaşacaksınız.

Ukash güvenli alışverişi sağlamak adına geliştirilmiş olan ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Bu kart sayesinde kişisel hiçbir bilginizi sitelere vermek zorunda kalmazsınız. Alışveriş 19 haneli şifreler ile yapılmaktadır. Ayrıca şifrelerde kişilere özgüdür. Yani hiçbir Ukash kullanıcısının şifresi birbiri ile benzer değildir. Herkesin şifresi farklıdır. Dolayısı ile çalınma ihtimali çok küçüktür. Siz Ukash kartınıza para yüklediğinizde sistem size bir şifre vermektedir. Alışverişlerinizde Ukash ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra bu şifreyi yazmanız gerekmektedir. Şifreyi yazdıktan sonra ise alışverişiniz tamamlanmaktadır. Ukash hakkında bilgi almak için interneti kullanmanızın yanında gerektiğinde Ukash şirketlerinin müşteri temsilcileri ile konuşmanızda da fayda vardır. Bu sayede daha fazla bilgi alabilirsiniz.

16 Mayıs 2014
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.