ukash kart İnsanlar internet üzerinden alışverişi çok seviyorlar, araştırmalara göre internetten alışveriş yapanların büyük bir çoğunluğu kredi kartı ile alışveriş yapıyor ve sorunlar yaşıyor halbuki alışverişlerinde ukash kart kullananlar hm ukash kartlaırnı satın alırken hemde alışverişlerini gerçekleştirirken en ufak bir sorunla karşılaşmıyor hızlı ve güvenli alışverişin keyfini yaşıyorlar.

Ukash kart kullanmanız sizi alışverişleriniz de güvende olmanızı sağlar, kredi kartı kullanmanızdan doğa bilecek sorunlar ukash kartta olmaz.

Sonuç olarak internet alışverişleriniz de ukash kart kullanırsanız hem güvenli alışveriş yapar hemde daha ucuza alışverişinizi tamamlarsınız. Hemen ukash kart almak için sitemizde bulunan canlı yardım butonuna tıklayarak canlı yardıma bağlanabilir hemen ukash kart satın alabilirsiniz.

22 Ekim 2013
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.