Ukash Kart ile alışveriş yapmak dünyanın hemen hemen her noktasında ve bunun yanında dünyada da mümkün hale gelmiş ve giderek daha da yayılmaktadır. Dolayısıyla eğer gerçekten ukash pin’e sahip olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden sadece 3 adımda ukash satın alma işlemini başlatabilirsiniz.

Nasıl Bozdurabilirim?

Ukash ana sistemi yaklaşık 1 yıl önce kart iade sistemlerini kapattığı için çoğu firma bozdurma sistemini kapatmak zorunda kalmıştır. Firmamızda maalesef bozdurma yapmamaktadır.

Bozduran Siteler Var?

Bazı siteler ukash bozdurduğunu söylemektedir. Dikkatli olmalısınız çünki 100 siteden 1-2 tanesi sadece gerçekten bozdurma yapmakta diğerleri sizi dolandırmak için bozum yaptıklarını söylemektedir.

Dikkat sabit numarası olmayan veya firma adına işlem yapmayan sitelerden uzak durun!!!

Öneri: Ukash bozdurma yapıcağınız siteyi test etmelisiniz. Elinizde nekadar ukash olduğundan bahsetmeyin. Denemek için telefon numaralarından ulaşmaya çalışın ve firma adını öğrenin. Firma adını araştırıp gerçekten o firma mı değil mi öğrenin. Herşeyinden emin olduktan sonra 10€ gibi küçük bir meblağı bozdurmaya çalışın.

Not: Bozdurma yapan bir çok dolandırıcı site vardır. Firmamız kesinlikle bu bilgilendirme yazısı yüzünden sorumlu tutulamaz. Yukarıdaki yazıdaki içerikler öneridir.

07 Haziran 2014
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.