7-24-ukash-alİnternetten alışveriş yaparken kredi kartı gerekebilir. Böyle bir durumda ise, güvenlikten şüphe edilmelidir. Online alışverişi güvenli kılan ukash kart sistemi, insanların çok daha kolay ve hızlı alışveriş yapmasını da sağlamaktadır. Bu sisteme sahip olmak için ukash satın alma sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde ukash al işlemini yapabilir, sistemi satın aldıktan sonra kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.. Satın alma işlemi çok kısa bir sürede ve çok kolay bir şekilde gerçekleşecektir. 5, 10, 15, 20, 25, 50, 100 ve 250 Avro olmak üzere, ön ödemeli olarak seçebileceğiniz miktarlarda ukash satın alabilirsiniz.

İnsanlar için vazgeçilmez bir olgu olan alışveriş, kimi zaman ihtiyaçtan kimi zaman ise zevk için yapılmaktadır. Alışverişin tarihi, insanlığın var oluşundan beri devam etmektedir. Takas yöntemiyle yapılan alışveriş günümüzde, paranın egemenliğine girmiş bulunmaktadır. Alışveriş alışkanlığı, teknolojinin gelişmesi ile değişim göstermektedir. Bu değişim, çoğu zaman olumlu yönde ilerlemektedir. Online alışveriş sistemi, teknolojinin getirmiş olduğu bir sistemdir. Bu sistem sayesinde insanlar, evden çıkmadan alışveriş yapmanın keyfini yaşamaktadır.

Satın almak istediğiniz kredi miktarını seçtikten sonra ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra ise, tarafınıza 19 haneli pin kodu gönderilecektir. Bu pin kodu ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz. Güvenli, hızlı ve kolay alışveriş için tercih edebileceğiniz bu sistemle tanışmak için, sitemiz üzerinen hemen canlı desteğe bağlanarak ukash al işlemlerini başlatmanız yeterli olacaktır.

22 Ekim 2013
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.