ukash satışı Günümüz şartlarında insanları mağdur edecek pek çok art niyetli insanın varlığı, iyi niyetli insanları rahatsız etmektedir. Çünkü, bu dolandırıcılar, insanların üzerinden emekle kazanılmış parayı haksız bir şekilde ellerine geçirmektedirler. Buna en çok sebep olan ise; kredi kartlarıdır. Kredi kartlarının online alışverişte sıklıkla kullanılması ve ödeme noktasında tüm güvenlik bilgilerinin paylaşılması, insanların dolandırılmasına hazırlık aşamasıdır diyebiliriz.

Ucuz ukash

Ukash kart, dönemimizin en çok kullanılan ödeme sistemlerinden birisi haline gelmiştir. Ukash kart nedir diye soracak olanlara da, net bir cevap olarak, “en güvenli ödeme sistemi” diyebiliriz. Ucuz ukash satışı yapan noktalardan, belirlenen limit dahilinde satın alınan ukash kartlar, ödeme yapıldıktan çok kısa bir süre sonra, iletişim bilgilerine gönderilen 19 haneli pin kodu ile alışveriş yapabilme olanağı sunmaktadır. Ukash kartın avantajlarından birisi de; zamandan kazanma aşamasıdır. Kredi kartı ile ödemelerde, insanlar birçok bilgi paylaşımı yapmak zorunda kalırlar ve bu süreçte bir hayli zaman geçer. Oysaki ukash ile yalnızca 19 haneli şifre girilerek ödeme tamamlanabilmektedir. Bir yandan da, ukash karta yatırılan paranın ihtiyaç olduğu takdirde tekrardan nakde çevrilmesi, insanların ukashı seçmeleri için bir başka sebeptir.

Sitemiz üzerinden ucuz ve kaliteli ukash satın alabilirsiniz. Fiyatlarımzı günlük euro kuruna göre değişmektedir.

22 Ekim 2013
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.