SIKÇA SORULAN SORULAR

Astropay Nedir? | Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

16 haneli kart kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi kodlarından oluşan ve internet ortamında güvenli alışveriş yapma imkanı sağlayan bir para harcama sistemidir. Kontör yüklemek kadar kolay ve basit bir yöntemdir. Sadece dolar bakiyesi olarak satılmaktadır. Tek bakiye yüklemelik ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir ön ödemeli karttır.
Sadece 16 haneli kart numarası ve içerisinde sabit euro değeri olan bir ön ödemeli kart türündendir. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.
Diğer ön ödemeli kartlar dan farklı olarak 19 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve içerisinde sabit euro değeri olan bir ön ödemeli kart türündendir. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.
7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren tek firmayız. İstediğiniz an bir telefonla veya web sitemizden canlı destekle anında bize ulaşabilir güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.
Satın aldığınız ürünler, ön ödemeli pin numaralarından oluşan sanal numaralardan oluşmaktadır. Yaptığınız ödemenin banka hesaplarımıza geçtiği teyid edildikten sonra, SMS yolu ile cep telefonunuza veya canlı destekten msn yolu ile kodlarınızı kolayca ve süratle alabilirsiniz.
Kodlarınız normal olarak en geç 5 dk içinde elinizde olacaktır. Bu durumun istisnası bazen internette yaşanan teknik sorunlar, paranın hesaba geçişinin zaman alması, ya da işlem yoğunluğu gibi nedenlerle en fazla 15 dakikaya kadar uzayabilir.
18 yaşının üzerinde olan her birey ön ödemeli kart kullanabilir.
Satın almış olduğunuz ön ödemeli kart içerisine tekrardan bakiye yükleme olanağınız yoktur. Her işlem için yeni ön ödemeli kart almanız gerekmektedir.
Müşterilerimizin kişisel kimlik bilgilerinin ve telefon numaralarının güvenliği satış sözleşmemizle korunmaktadır. Kesinlikle üçüncü kişiler bu bilgilere ulaşamaz.
Almış olduğunuz ön ödemeli kartları, aksi belirtilmedikçe kodunuzu bir yıl içinde kullanmak zorundasınız. Aksi taktirde kodunuz iptal olur. Bu sorumluluk size aittir.
Güvenilirliğimiz bundan önceki 7 senelik internet satış tecrübemizden kaynaklanmaktadır. Son yedi yıl içerisinde internet üzerinden, bijuteri, kozmetik, sağlık ürünleri vb diger ürünlerin online satışını yapmaktayız. Bugün hala internet ortamında sorunsuz ve istikrarlı bir şekilde varlığımızı sürdürüyor olmamız güvenilirliğimizin en önemli kanıtıdır.
Sitemiz " Pay Digital Limited " bünyesinde (K.K.T.C firmasıdır) satış ve destek vermektedir. Aldığınız ürünleri bireysel değil kurumsal firma güvencesiyle satın alırsınız.
İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.