Günümüzde artık sürekli olarak değişim içerisindeyiz. Bu değişim özellikle teknoloji hayatımıza girdikten sonra oldukça ivme kazanmıştır. Artık günlük hayatımıza dair birçok işlemi oturduğumuz yerden internet üzerinden yapabilmekteyiz. Bu durum hayatımıza oldukça olumlu yansısa da aynı zamanda başka soru işaretlerini de beraberinde getirmiştir. Oturduğumuz yerden yapabildiğimiz önemli işlemler arasında faturaları ödemek, alışveriş yapmak vb işlemlerde bulunmaktadır. Ancak tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmek için ödeme yapmamız gerekmektedir. Sanal ortamlarda ödeme yaparken kişilerde güvensizlik oluşmaktadır. Çünkü sanal ortamlar birçok kişinin kullandığı ve güvenlik açıkları bulunan mecralardır. Bu nedenle bu gibi ortamlarda ödeme yaparken alternatif ödeme sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

guvenli-ukash Güvenli Ukash

Bu ödeme sistemlerinden biri de ukash kart adı ile bilinen ödeme sistemidir. Ukash bayi aracılığı ile alınan ukash kart kullanıcılarına güvenliği sağlayarak en iyi şekilde, en güvenli şekilde istedikleri işlemi yapma olanağını sağlamaktadır. Özellikle kullanıcılarına güvenliği vaat etmesi nedeniyle birçok kişi tarafından öncelikli olarak tercih edilen ödeme sistemleri arasında yer almaktadır. Güvenli ukash kart ortaya çıktığından bu yana kullanıcıları her türlü sanal mecrada gereken ödeme ve para işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmektedir. Ukash kartın bu kadar güvenli olması ve kullanışlı bir kart olarak karşımıza çıkmasının bir takım nedenleri vardır. Öncelikli olarak ukash kart sadece kart numarasından oluşur. Kullanmaya alışık olduğumuz banka kartlar veya kredi kartları gibi somut bir halde elimize geçmez. Sadece kart numarası sayesinde istediğimiz işlemi yapma şansını bize vermektedir. Somut olarak var olmadığı için diğer kartlarda yaşanan kayıp, çalıntı sorunları ukash kart da yaşanmaz. Bir diğer avantajı ve aynı zamanda güvenliği sağlayan unsurlardan biri de ukash kartın kart sahibi bilgilerini saklamasıdır. Yani siz kendi kişisel bilgilerinizi kullanmadan sadece ukash kartınızla dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Tüm bu avantajlarından dolayı ukash kart oldukça ilgi gören bir karttır. Ukash yetkili bayi sitemiz aracılığıyla kısa süre içerisinde temin edilebilen ukash kart numaranız ile siz de sanal mecralarda dilediğiniz şekilde para ve ödeme işlemlerinizi yapabilir, bunları yaparken güvende olduğunuza emin olabilirsiniz. Sadece güvenliğinizi sağlamak için bile ukash kart sahibi olmalısınız.

22 Ekim 2013
Nasıl Alınır?
(1) Size Uygun Kartı Seçiniz

Astropay, Paykasa veya Otopay kart içerisinde ihtiyacınıza uygunu seçin.

(2) Miktarı Belirleyiniz

İhtiyacınız olan miktarı yukarıdaki ödeme tablosuna göre seçin.

(3) Canlı Destek Başvurun

7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize "canlı destek" sayfasından başvurun.

(4) Ödeme Bildirimi Yapın

Firmamıza ait hesaba ödeme yapıp, canlı destek servisine bildirin.

İletişim
Elmakart hakkında kapsamlı bilgi almak için doğru adrestesiniz. Sitemizi kapsamlı şekilde inceleyerek, dilerseniz online operatörlerimiz ile görüşerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Girne / K.K.T.C.
Mail: kartyardim@gmail.com
Cep No: Operatöre sorunuz.